Meer informatie


Wil je graag meer weten over vrijwilligerswerk bij Zorggroep Almere? Neem contact op met een van onze coördinatoren vrijwilligerswerk.


Coördinatoren vrijwilligerswerk Zorggroep Almere


Archipel                              Monique van het Hoofd                             mvanhethoofd@zorggroep-almere.nl

 

Castrovalva                       Marèl van Osch                                             mvanosch@zorggroep-almere.nl

 

De Kiekendief                  Laura Borgstede                                            lborgstede@zorggroep-almere.nl

 

Flevoburen                        Mariska de Haas                                           mdehaas@zorggroep-almere.nl

 

De Overloop                     Uty Sybesma                                                  usybesma@zorggroep-almere.nl

 

Polderburen                      Mandy Roor                                                   mroor@zorggroep-almere.nl

 

De Toonladder                 Sandra Bischot                                              sbischot@zorggroep-almere.nl

 

Vizier                                  Monique van het Hoofd                             mvanhethoofd@zorggroep-almere.nl

 

Zephyr                               Marjolein Hekkelman                                   mhekkelman@zorggroep-almere.nl

 

Dagactiviteiten                 Wilma Dolmans                                            wdolmans@zorggroep-almere.nl

 

Fysiotherapie                   Inge van Voorst                                            ivanvoorst@zorggroep-almere.nl

 

Cliëntenraad                    Aniek Vijgen                                                   avijgen@zorggroep-almere.nl