Meer informatie


Wil je graag meer weten over vrijwilligerswerk bij Zorggroep Almere? Neem contact op met een van onze coördinatoren vrijwilligerswerk.


Coördinatoren vrijwilligerswerk Zorggroep Almere


Archipel                                                                                                      vrijwilligers@zorggroep-almere.nl

 

Castrovalva                       Marèl van Osch                                             mvanosch@zorggroep-almere.nl

 

De Kiekendief                   Laura Borgstede                                            lborgstede@zorggroep-almere.nl

 

Flevoburen                        Mariska de Haas                                           mdehaas@zorggroep-almere.nl


Flora                                    Carolien Krempel (tijdelijk)                         ckrempel@zorggroep-almere.nl                                                                                                                                                                                             dagbestedingflora@zorggroep-almere.nl 


De Overloop                      Irma Verrijk                                                   iverrijk@zorggroep-almere.nl

                                             Pricilla Buitendorp                                       pbuitendorp@zorggroep-almere.nl                                             

 

Polderburen                      Mandy Roor                                                  mroor@zorggroep-almere.nl

 

De Toonladder                  Sandra Bischot                                             sbischot@zorggroep-almere.nl

 

Vizier                                  Mieke de Haas - Boogers                            miekedehaas@zorggroep-almere.nl                                                      

 

Zephyr                               Marjolein Hekkelman                                  mhekkelman@zorggroep-almere.nl

 

Fysiotherapie                   Inge van Voorst                                            ivanvoorst@zorggroep-almere.nl

 

Cliëntenraad                    Aniek Vijgen                                                   avijgen@zorggroep-almere.nl