Meer informatie


Wil je graag meer weten over vrijwilligerswerk bij Zorggroep Almere? Neem contact op met een van onze coördinatoren vrijwilligerswerk.


Coördinatoren vrijwilligerswerk Zorggroep Almere


Archipel                             Tineke Ribbink                                               tribbink@zorggroep-almere.nl

 

Castrovalva                       Marèl van Osch                                             mvanosch@zorggroep-almere.nl


Kiekendief                          Josta Vree                                                       jvree@zorggroep-almere.nl


Flevoburen                        


Flora                                    Brenda van Raalte                                        bvanraalte@zorggroep-almere.nl                 


De Overloop                      Irma Verrijk                                                   iverrijk@zorggroep-almere.nl

                                             Pricilla Buitendorp                                       pbuitendorp@zorggroep-almere.nl

                                             Michel Pits                                                     mpits@zorggroep-almere.nl         

 

Polderburen                      Mandy Roor                                                  mroor@zorggroep-almere.nl

 

De Toonladder                  Sandra Bischot                                             sbischot@zorggroep-almere.nl

 

Vizier                                  Isabel Firvida                                                 ifirvidarodriguez@zorggroep-almere.nl                                                     

Zephyr                               Marjolein Hekkelman                                  mhekkelman@zorggroep-almere.nl

 

Fysiotherapie                    Inge van Voorst                                            ivanvoorst@zorggroep-almere.nl

 

Cliëntenraad                     Marije Achterberg - van Baren                  machterberg@zorggroep-almere.nl


Dagactiviteiten                  Diana Boer                                                   dboer@zorggroep-almere.nl